Mis on pokkerirekvisiidi mängija?

Suurem osa pokkeripopulatsioonist pole kunagi kuulnud terminist “Poker Prop Player” ja enamik neist, kes on seda kuulnud, ei saa aru, mis see on. Pokkeri rekvisiitmängija on maksja, kes töötab maja heaks. Kogu pokker, mida nad mängivad, on mõeldud kasiino või pokkeritoa jaoks. Maja maksab neile pokkeri mängimise eest ja nad saavad protsendi võidetud rahast või saavad kasiino tunnitasu.

Pokkerirekvisiidi mängijatele võib see olla suurepärane viis hea elatise teenimiseks.

Selleks, et olla pokkeri rekvisiitmängija, peab mängija olema pokkeris väga hea. Arvestades seda lihtsat tõsiasja, võib kindlalt väita, et enamikul pokkerirekvisiidi mängijatel läheb hästi. See on hea viis pokkerist hea elatise teenimiseks ilma nii palju riske võtmata. Teenitav rahasumma erineb samamoodi nagu siis, kui ametinimetus oleks ainult pokker.

Põhjus, miks kasiinod pokkerimängijaid palkavad, on mängude jätkamine. Suuremates populaarsemates kasiinodes ja pokkeritubades pole see nii vajalik, sest lauad on alati täis. Küll aga uuemates, väiksemates või mitte nii populaarsetes kasiinodes; see on probleem. Väiksemad kasiinod vajavad mingit võimalust pokkerimängude elushoidmiseks. Alati on neid mängijaid, kes istuvad kasiinos ja mängivad päevade kaupa pokkerit. Mõnikord peavad isegi need mängijad mängust lahkuma, sest nendega pole kedagi mängida. Sellises olukorras astub pokkeri rekvisiitmängija vahele ja hoiab mängu elus. See on hea viis tagada, et tegevus püsiks tugev. Võib olla kolm või neli pokkerirekvisiidi mängijat, kes istuvad ühe laua taga, et see laud tugevana püsiks. Laud kestab päevi, kui see on täis. Pokkerirekvisiidi mängijad astuvad poiste ja tüdrukute asemele, kes lihtsalt istuvad minutiks maha ja lahkuvad siis kohe.

Rekvisiitmängijana olemise probleem seisneb selles, et sa pead enamasti oma rahaga riskima. Lisaks mängite tavaliselt ainult surnud mängudes, sageli koos teiste rekvisiitmängijatega. Rekvisiitmängija võib olla otse keset mahlast head tulusat kätt ja peab ikkagi teise lauda kolima. Kogu mõte on tabelite käivitamine ja nende jätkamine. Kuuma täislaua taga poleks rekvisiitorit vaja.

Rekvisiitmängijana olemise juures on hea see, et pokkeri mängimise eest saab tunnitasu. Saate kogu võidetud raha endale jätta ja lisaks saate tunnipalka. Rekvisiitmängija jaoks on ideaalne olla mängides väga ettevaatlik ja pingeline, sest tema ülesanne ei ole tegelikult laua taga raha teenida, vaid mängude käigus hoidmisega oma palka teenida.

Rekvisiitmängijate puhul pole midagi valesti ega ebaseaduslikku. Nad töötavad kasiino või maja heaks ainult ühel eesmärgil ja see on mängude jätkamiseks. Reklaamipokkerimängijatel või pokkeriruumil pole midagi halba. Nad on lihtsalt selleks, et tööd teha ja ära elada.