Kasiino blackjacki edasimüüja trikid

Blackjack on võidetav. Uurimisaruanded on tõestanud, et seda saab võita. Hea põhistrateegia võib vähendada maja eelist umbes 0,5%-ni, kuid parema toimivuse saavutamiseks peate kasutama mingit kaartide loendamist. Kaartide lugemisel on kaks peamist tüüpi. Esiteks on sissejuhatav või esimese taseme kaartide loendamine. Selle tasemega jälgite lihtsalt kümmet kaarti ja ässa ega pööra tähelepanu teistele kaartidele. Siin keskendutakse oma võiduprotsendi parandamisele, hoides kaartide lugemise süsteemi võimalikult lihtsana. Lõppude lõpuks pole me kõik matemaatikageeniused.

Järgmine tase sobib suurepäraselt pühendunud professionaalidele, kes on piisavalt pühendunud, et investeerida palju-palju tunde puurimisse ja õppimisse.

See tase nõuab tõelist loomulikku matemaatika mõistmist ja põlevat entusiasmi raske töö ja pikemate tundide tegemiseks. Minu pakutavad juhised aitavad teil alustada õiges suunas korraliku toimiva, kuid kaugeltki mitte optimaalse strateegiaga, mida iga tavaline Joe-six-pakk võib õppida.

Kui olete aru saanud, kuidas loendamine töötab, peate kiirendama. See on kõige levinum algaja viga, alguses istub päris kasiinosse uus lett, mängukiirus võib tal käest minna. (enamik inimesi ei saa täpselt aru, kui kiiresti mäng tegelikult kulgeb) Kaartide loendamine suurendab kindlasti teie koefitsiente, kuid on siiski veel üks asi, mida peate mõistma, enne kui oma raha maha kukutate. Teie õnn kõigub metsikult päevade, nädalate või kuude jooksul. Hasartmäng kasiinos võib tõesti olla keeruline äri!

On võimalik, et suured langused söövad teie raha sisse, kuid peate võitlema lootusetuse ja ebakindlusega, mis loomulikult ilmnevad, ning jääma positiivseks, et koefitsiendid on lõpuks teiega. Paljud letid on kadunud peamiselt seetõttu, et nad ei saanud hakkama psühholoogilise stressiga või seetõttu, et nende raha ei olnud piisavalt suur, et ennustada tormi. Tundlikkus on just see, mida kaartide loendamine tähendab. Kui lõigatud kaart asetatakse kuue tekiga kinga keskele – minge mängima mujale. Enamik professionaalseid kaardilugejaid väldib mänge, kus lõigatud kaart ei pane mängu vähemalt 75% kaartidest.

Maskeerige oma võimeid. Kui teie panused tõusevad plahvatuslikult iga kord, kui jalats alla jookseb, tunnete peagi kuumust.

Kui teil on õnne, mõelge oma tegevuse levitamisele, liikudes igal õhtul kinnisvarast teise. Enamik kasiinosid märgistavad oma kingad, nii et diilerid teavad täpselt, kuhu lõikekaart seada. Kuid teised pakuvad oma edasimüüjatele ainult selgelt määratletud poliitikat. Nagu kõige muu puhul, on tavad erinevad ja diilerid võivad mõnel õhtul laisaks minna ja lõigatud kaarti tagasi tõsta. Need on peened kohandused, mida professionaalsed kaardiloendurid arvestavad – ja ka teie. Pärast segamist ja lõikamist vaadake hoolikalt, kui jalats on laaditud. Juhul, kui lõigatud kaart lõpeb vähemalt kolmveerand tagasiteest, on käes blackjacki aeg.

Turistidest blackjacki mängijad on tõeliselt halvad. Ühes uuringus selgus, et ühe kasiino blackjacki laudade kogunetotasus oli täpselt 14,7%! Ja see on mäng, millel on loomulik 3% maja eelis. See on üle üheteistkümne protsendi loovutatud serv ainuüksi kehva mängu tõttu! Võite eeldada, et teile jagatakse blackjack iga 21 käe järel.

Progressiivne panustamine ei muuda maja eelist vähimalgi määral. Kõik, mida see teha saab, on parandada teie panuste üldist volatiilsust ja suurendada teie varanduse kõikumisi lühikese aja jooksul.